Ułatwienia dostępu

Portal rekrutacyjny Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

O Uczelni

O Uczelni

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

to druga najstarsza uczelnia ekonomiczna w Polsce. U nas znajdziesz studia I oraz II stopnia, a także jednolite magisterskie. Naukę wygodnie dopasujesz do swoich planów, decydując się na tryb stacjonarny lub niestacjonarny.

Kształcenie na UEK to nie tylko finanse! Od niemal stu lat specjalizujemy się w kierunkach ekonomicznych, ale nasza bogata oferta edukacyjna obejmuje dziedziny z zakresu nauk humanistycznych, społecznych i ścisłych.

Wszystko czego potrzebujesz, znajdziesz więc na miejscu!

Uniwersytet Ekonomiczny zlokalizowany jest w samym centrum Krakowa – przy ul. Rakowickiej 27.

Duży, zielony kampus, liczący ponad 7 ha powierzchni, mieści niemal wszystkie budynki Uczelni.

Nasi studenci mają tu dostęp do nowoczesnych sal wykładowych, biblioteki, specjalistycznych laboratoriów, obiektów sportowych, a także wielu punktów usługowych. Wszystko czego potrzebujesz, znajdziesz więc na miejscu!

Współpraca z ponad 200 uczelniami z całego świata

UEK współpracuje z ponad 200 uczelniami z całego świata. Studentom oferujemy zagraniczne ścieżki edukacji, uwzględniające wymiany studenckie, praktyki, staże oraz udział w programach takich jak Erasmus+ czy CEEPUS.

Rozwijaj się!

Na naszym Uniwersytecie funkcjonuje ponad 40 Kół Naukowych, 10 Organizacji Studenckich22 Sekcje Sportowe. Wsparcie dla studentów z niepełnosprawnościami oferuje Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami.

Rakowicka 27.

Dobre miejsce na start!